stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na bok na korzyść zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych regionów jest daleko za nimi, ale gdyby przypatrzeć się temu bardziej polscy producenci są w stanie pokazać ludziom godne uwagi projekty!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie jest bariera nabywców? Brak potrzebych kompetencji projektujących czy szukający są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie widząc że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki przodują w rankingach oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, albo innej odzieży ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zbadać miejscowy asortyment.

Podsumowując spróbujmy polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok plotki i dajmy szansę tutejszym producentom i pozostałym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty