slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znacie trzy podstawowe terminy opisujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i wyglad. Co kryje się pod tymi pojeciami? Czego pragną panie? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mawiają w połowie potrzebują czułości, zaangażowania w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym żeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, był nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, żeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty