ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale plotkarskie oraz czasopisma pisane są głównie z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro moda męska jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy wyglądu. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w Polsce ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest pomysł prezentowania gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących zniechęca nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest bezpretesjonalna koszula, jak mówią najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty