bizuteria-2020.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby Złotnicze to pojęcie nad wyraz względne. W jaki sposób możemy je podzielić? Oczywiście biorąc pod uwagę surowiec, z jakiego zostały zrobione i jakie kamienie użyto. My tymczasem przeprowadzimy klasyfikację typologiczną biżuterii.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od wielu lat, tak samo poprzez panie i mężczyzn. Niewielka zawieszka na łańcuszku zawsze umieszczona na piersi to kwintesencja kobiecego wdzięku.
Złote kolczyki jest następny typ kobiecych wyrobów jubilerskich. Z reguły produkuje się je ze złota. Wyróżniamy wiele rodzajów koczyków, na przykład „Wkrętki”. Właśnie one pozostają najpopularniejsze patrząc globalnie z branży jubilerskiej.
Pierścienie od zawsze przystrajają również kobiecą rękę. Bywają te zwyczajne, ale też modele z diamentami. Bardzo często posiadają jakąś symbolikę.
Manele to niewielkie łańcuszki jakie kobiety z reguły zakładają na rękę, choć od jakiegoś czasu także na nogę, w ostatnich czasach pozostaje to nieprzeciętnie „cool”
Beads – gatunek, który przywędrował do naszego kraju ze słonecznych Włoch. Korale nakładane są w tym systemie na mocną bransoletkę z zatrzaskiem. Z powodu tego, że koraliki występują w bardzo dużej liczbie wzorów prawie wszelka bransoletka pozostaje inna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce także wersja mająca swoje korzenie w Stanach. Gdzie zawieszki są zawieszane do bransolety za pomocą niedużego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsy.
Obrączki – należą do rodziny sygnetów. Ostatnio drastycznie doznały sławy. Zakochani pragną posiadać wzory unikalne i indywidualną sentencją.
Zegarki – nasza ostatnia rodzina z segmentu biżuterii. Nierzadko kupowana również przez mężczyzn. Ważny pozostaje nie tylko metal, ale również wkład.
Typów biżuterii jest całkiem niemało. Jeśli już dokonujemy wyboru nierzadko warto poszukać niewielką firmę jubilerską. Produkty będą niebagatelnie przedniejszej klasy oraz również delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020

Kategorie: posty